JOTUN VEGG OG TAK MALING 2,7L
kr329
Jotun Vegg og Tak maling
Den er lett å påføre, dekker godt og gir et pent sluttresultat.
Malingen tørker raskt og er overmalbar etter kun én time.
Glansgraden 05 er blank nok til vegg og matt nok til tak.Forbruk: 8-10m² per liter
Spare tid? Bruk samme maling på vegg og i tak
- 2 i 1 – til vegg og tak
- Lett å påføre
- Tørker raskt. Overmalbar etter én time
| Vekt | 4 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 27 × 27 × 27 cm |
Du liker kanskje også…
3M MASKERINGSFOLIE M/TAPE 2,7X20M
GLITTER TIL MALING G14 SORT
JORDAN FORLENGERSK KORT AL 2864 75-115
Todelt teleskopisk forlengerskaft.
Jordan Perfect forlengerskaft er det beste valg til malerjobber innendørs. Det korte teleskopiske skaftet gjør det mulig å bruke forlengerskaft selv i trange møblerte rom og ganger. Oppnå fordelene ved å bruke forlengerskaft også inne. Jevnere og penere resultat, raskere fullført jobb og mindre belastning. Har låsekon. Jobben går raskere og blir mindre belastende. Forlengerskaftene passer til alle Jordans malerullbøyler, forlengbare pensler, forlengbare verktøy og koster. Lengde: 75-118 cm
PENSEL FLAT ULTIMATE
RULLESETT ULTIMATE JEVNE 18CM
Relaterte produkter
LADY PURE COLOR
Lady Pure Color - Supermatt veggmaling for et luksuriøst interiør
LADY Pure Color sin lune, supermatte finish gir en unik, vakker fargeopplevelse og en dybde hvor ektheten i fargene kommer til sin rett - helt uten gjenskinn fra lyskilder. Fargene oppleves dypere og rikere enn når man maler med andre malinger -gir et en unik fargeopplevelse og en refleksfri overflate. Forbruk: 8-10m²/l Overmalbar etter: 2 timer Anbefalte strøk: 2 anbefalte strøkJOTAPROFF PROROSJEKT VEGG/TAK 10L
DRYGOLIN PLUSS OLJEMALING 9L
Her er nye Drygolin pluss oljemaling som vi kan blande i alle farger.
Jotun Drygolin Pluss oljemaling er en moderne oljemaling med meget værbestandig beskyttelse.
Malingen er forsterket med ny vannavvisende teknologi, den har forsterkede egenskaper på farge- og glansholdbarhet og ekstra beskyttelse mot svertesopp og alger.
Drygolin Pluss oljemaling har meget gode påføringsegenskaper som gjør at den er lett å male med, den spruter og drypper lite og har gode heftegenskaper. Benyttes på nytt treverk, tidligere oljebeiset, dekkbeiset eller malt treverk, også trykkimpregnert. Kan også benyttes som toppstrøk på metall og plast som vanligvis brukes i bygninger. Lange vedlikeholdsintervaller.
- Glansgrad 40-60 halvblank.
- Anbefalt forbruk pr. strøk: 8-12 m²/liter (glatte underlag) og 6-8 m²/liter (ujevne underlag).
- Overmalbar etter: 24 timer
- Anbefalt strøk: 2
GLITTER TIL MALING G2 BRONSE
GLITTER TIL MALING G3 GULL
JOTUN GRUNNING FOR TAPET
LADY BALANCE 05 MATT
OPTIMAL VINDUSMALING
*Enkel å påføre
*Gode hefteegenskaper


