JOTUN KVIST OG SPERRGRUNN
kr229 – kr1 499Prisområde: kr229 til kr1 499
VISIR OLJEGRUNNING KLAR 1L
kr232
Vannavvisende – holder treverket tørt
- Gir god heft til toppstrøket
- Kan benyttes som vintergrunning
VISIR Oljegrunning Klar er en viktig del av systemet. Den kan brukes i den kalde årstiden, samt at den anbefales på trykkimpregnert tre.
På lager
0
Personer som ser på dette produktet nå!
Produktnummer:
7029350003090
Kategorier: GRUNNING UTE, MALING, UTVENDIG
Beskrivelse
VISIR Oljegrunning Klar
VISIR Oljegrunning Klar brukes som grunning før man skal beise bart treverk ute for å få god heft og beskyttelse av treverket. Anbefales også som grunning i den kalde årstiden.
Relaterte produkter
LADY MINERALS 0,68L
kr355
Vakre kalkede vegger
LADY Minerals kalkmaling tar naturen på alvor, og resultatet blir både matt, mykt og varmt. Fargene vi har valgt er trygge, gode og velkjente nyanser som er vakre på vegg. Teksturen er tidsriktig matt, og danner grunnlaget for et rått, industrielt og tidløst uttrykk. En perfekt kulisse for design og håndverk i keramikk og deilige tresorter. LADY Minerals byr på uante muligheter!
- Levende kalkmatt overflate
- Unikt fargeuttrykk
- Enkelt å lykkes
- Dekkgaranti
TAVLEMALING SORT ALANOR
kr279
JOTAPROFF PROROSJEKT VEGG/TAK 10L
GLITTER TIL MALING G16 TURKIS
kr389
Den turkise glimmerveggen vår har en dyp blågrønn farge med en vakker lysreflekterende diamanteffekt i blått og grønn.
Glitteret gir litt multicolor/regnbuefarget effekt, men det er basefargen som er den tydeligste fargen i glitteret.
Hvordan fargene i glitteret fremstår vil blant annet påvirkes av lys i rommet og malingsfargen du blander det i.
Glitteret blander du i malingen til det siste strøket (toppstrøket), så du må male veggen med vanlig maling før du maler med glittereffekt.
110 g pulverisert glitter blandes i 1 til 3 liter maling.
Hvor mye glitter du bruker per liter maling avgjør hvor intens glittereffekten blir.
For å få frem mer glittereffekt kan du tørke over med en tørr klut.
Må gjøres etter at malingen er tørket, men før det er gått et par dager ca.
Tips: Husk hvilket blandingsforhold du bruker så du kan få samme utseende hvis du får for lite i første blanding
JOTUN GRUNNING FOR TAPET
kr429 – kr1 095Prisområde: kr429 til kr1 095
LADY PURE NATURE INTERIØRBEIS KLAR-BASE 0,68L
kr319
LADY Pure Nature gir en naturlig, matt overflate som fremhever den vakre strukturen i treet. Når inspirasjonen hentes fra naturens egne farger og materialer, fremstår interiøret med en unik og naturlig harmoni. LADY Pure Nature kommer i ulike farger som lar deg få frem din personlige stil.
*Forskjønner treverket
* Motvirker gulning
*Enkelt å få et vakkert og jevnt resultat
*Til ubehandlet tre
LADY PURE NATURE INTERØRBEIS KLAR-BASE 2,7L
kr859
LADY Pure Nature gir en naturlig, matt overflate som fremhever den vakre strukturen i treet. Når inspirasjonen hentes fra naturens egne farger og materialer, fremstår interiøret med en unik og naturlig harmoni. LADY Pure Nature kommer i ulike farger som lar deg få frem din personlige stil.
*Forskjønner treverket
* Motvirker gulning
*Enkelt å få et vakkert og jevnt resultat
*Til ubehandlet tre
JOTUN VEGG OG TAK MALING 9L
Jotun Vegg og Tak maling
Med JOTUN Vegg og Tak får du en 2 i 1 maling som gjør malejobben enkel.
Den er lett å påføre, dekker godt og gir et pent sluttresultat.
Malingen tørker raskt og er overmalbar etter kun én time.
Glansgraden 05 er blank nok til vegg og matt nok til tak.Forbruk: 8-10m² per liter

