PROFF TAK/LOFT S-0500N PRIMADEK 9L
Produktnummer:
7041530056016
Kategorier: INNVENDIG, MALING, PROFFPRODUKTER
Relaterte produkter
JOTAPROFF PRIMA WALL 05 10ltr
Flott, matt finish og god slitestyrke
JOTAPROFF Prima Wall er en vanntynnet akrylmaling med jevn, flott finish og rask tørk. Den er lett å fordele og har god dekk. Malingen benyttes som mellom- og toppstrøk der en matt flott finish ønskes. Utviklet av malere, for malere.

- Jevn, flott matt finish
- Lett å rulle og tørker raskt
- God dekk
Klikk her for teknisk info Jotaproff prima Wall


GLITTER TIL MALING G4 GULL & SØLV
kr 389
Hvis du synes at sølvglitter er for kaldt og at en hel gullvegg bare er rikelig, er den fine blandingen av gull og sølvglitter rett i mellom. Her får du en sølvfarget glittervegg med gullfargede reflekser.
Glitteret gir litt multicolor/regnbuefarget effekt, men det er basefargen som er den tydeligste fargen i glitteret.
Hvordan fargene i glitteret fremstår vil blant annet påvirkes av lys i rommet og malingsfargen du blander det i.
Hell posen med glimmermalingen din i 1-3 liter vanlig veggmaling og mal med enten en rulle eller en pensel.
GLITTER TIL MALING G9 PERLEHVIT
kr 389
Når lyset faller på den perlehvite glitteret, kan du tydelig se at den har en veldig spesiell glød - og jo lysere malingen er, jo mer effekt får du ut av glittermalingen din. Off-hvite og kremfargede malinger er spesielt egnet for de perlehvite krystallene som gir en slags diamant-effekt.
Glitteret gir litt multicolor/regnbuefarget effekt, men det er basefargen som er den tydeligste fargen i glitteret.
Hvordan fargene i glitteret fremstår vil blant annet påvirkes av lys i rommet og malingsfargen du blander det i.
Glitteret blander du i malingen til det siste strøket (toppstrøket), så du må male veggen med vanlig maling før du maler med glittereffekt.
110 g pulverisert glitter blandes i 1 til 3 liter maling.
Hvor mye glitter du bruker per liter maling avgjør hvor intens glittereffekten blir.
For å få frem mer glittereffekt kan du tørke over med en tørr klut.
Må gjøres etter at malingen er tørket, men før det er gått et par dager ca.
Tips: Husk hvilket blandingsforhold du bruker så du kan få samme utseende hvis du får for lite i første blanding
PROFF UNO 01 AKRYLMALING 10L
PROFF UNO 05 AKRYLMALING 10L
SURFATECH AQUADRY MUR NANOAKRYL GJØCO BAS HVIT 10L
SurfaTech AquaDry er en vannavstøtende maling til betong, murverk, puss, eternitt og tegl. Malingen kan også brukes på tidligere malte overflater. I tillegg tilvannavstøtende egenskaper gir malingen underlaget mulighet til reelt å puste/diffundere ut fukt som er i underlaget. Den høye graden av diffusjonsåpenhet sikrer at malingen sitter til underlaget og ikke flasser og
sprekker slik vi kjenner fra konvensjonell maling. Den vannavstøtende egenskapen gjør sitt til at malingsfilmen holder seg renere og penere over tid slik at man unngår tunge renholdsrutiner, trykk etc., som potensielt kan skade malinger.
Malingen er basert på en høykvalitet akryl tilsatt en spesialutviklet nanoemulsjon som sikrer disse kritisk viktige egenskapene
tilpasset et stadig mer krevende nordisk klima.
TAKSITT RØD 10L
kr 1 849
TakSitt Spesialmaling for Utvendige Tak
er en vanntynnbar maling spesialutviklet for takstein og metalltak. Malingen gir et jevnt og flott utseende og gir taket lenger levetid. Malingen beskytter taket mot begroing av alger og mose, samt forvitring fra vær og årstider.
Overmalbar: ca 4 timer
Anbefalt forbruk: 4–8 m² per liter pr. strøk avhengig av underlaget.