JORDAN ENGANGSKLUTER 1657
kr69
Engangsklut for tørrmopping, brukes for rask og effektiv fjerning av støv og smuss.
Kluten blir statisk under bruk og tiltrekker seg støv og mindre partikler. Kluten kan brukes på begge sider og kastes etter bruk. Pakken inneholder 15 stk.
På lager
0
Personer som ser på dette produktet nå!
Produktnummer:
7038511657010
Kategorier: KLUTER/FILLER, VASK OG RENS
Relaterte produkter
RØDSPRIT BLÅTIND 1L
kr79
Er en temperaturrobust opptenningsvæske til kokeapparater, spritlamper, fonduegryter og røykovner.
Kan brukes som rengjøringsmiddel til vinduer, speil, fliser, sanitetsporselen, samt belegg av vinyl eller linoleum m.m. Den passer også utmerket til rengjøring avkjøleskap og frysere, samt også somoppløsnings- og rensemiddel for visse farger og flekker.
TREBITT TERRASSEBEISFJERNER 4L
kr239
Gjør det enkelt å skifte farge
- Gjør det enkelt å skifte farge
- Fjerner effektivt gammel terrassebeis
- Renser og lysner treet
- Gir optimalt underlag for nytt strøk
- RENS: Fukt underlaget med kaldt vann. Påfør TREBITT Terrassebeisfjerner med pensel påmontert forlengerskaft. Produktet skal virke i 15 – 20 minutter. Det er viktig å å holde gulvet fuktig i hele virketiden, ved å etterstryke med TREBITT Terrassebeisfjerner. På store terrasser er det praktisk å jobbe felt for felt. Les bruksanvisningen.
- VASK: Etter 15 – 20 minutter skrubber du lett over med terrasseskrubb.
- SKYLL: Skyll godt med vann – gammel beis løsner enkelt!
HAGERTY TEPPESHAMPO 5* CLINIC PRO
kr595
JOTUN PENSELRENS
kr189
JOTUN Penselrens er et effektivt rengjøringsmiddel for alle typer malerverktøy. Jotun Penselrens løser de fleste malingtyper, spesielt godt egnet for fjerning av alkyd- og oljemaling fra pensler. Jotun Penselrens er lite miljøbelastende og lett biologisk nedbrytbar. Produktet er en mikroemulsjon basert på fettsyrer. Jotun Penselrens brukes utfortynnet for best resultat.
*Til rens av malerverktøyet
*Effektiv rengjøring av malerverktøy
*Løser de fleste malingtyper
*Biologisk nedbrytbar
OKSALSYRE 100 GRAM
kr289
Alanor Oksalsyre blekemiddel lysner/bleker naturlig mørknet treverk, og brukes til å fjerne/lysne flekker på treverk. Oksalsyre ødelegger ikke trefibrene. Vis aktsomhet ved bruk på gamle finerte møbel limt med animalsk lim da limet kan løse seg opp. Bruk lite av gangen og la tørke godt mellom flere påføringer. Alanor Oksalsyre fjerner ikke harpikser i treverket, og fører ikke til uttørring av treverket (slik Lut/Kaustisk soda gjør).
BRUKSOMRÅDER:
Lysner skjolder/merker på treverk og naturlig mørkt/møknet treverk.
Lysner naturlig treverk som er mørknet av alkaliske produkter, beis eller påvirkning av vær.
Ideell til å fjerne flekker forårsaket av blåved, rust, alkohol, damp, blekk, ringmerker, fuktskjolder m.m.
Ypperlig til å fjerne skjolder fra Jernvitrol på fjell/vinduer
Fjerning av gule vannlinjer på båten
OWATROL TRE/TERRASSERENS 2,5L
kr399
PLUMBO WC,VASK OG SPEILGLANS 500ML
kr89
Plumbo WC- Vask & Speilglans har en unik sammensetning av biologisk nedbrytbare alkoholer, rengjøringsmidler og overflateaktive stoffer som både gir
krystallklare, skjoldefrie og bakteriefrie overflater.
Sprayen er effektiv i vask og på speil, til oppløsning av blant annet tannkrem, sminke, såpe og vannmerker.
Spesifikasjoner
Til porselen, kraner og speil Desinfiserende Duft: solblomstFERRO BET ALU-RENS SPRAY
kr229
Fjerne urenheter i overflaten på aluminiumen og påvirke aluminiumen slik at den vil gi en bedre heft for etterbehandling. En god felgrens til både stål- og aluminiumsfelger. God effekt på svettende metaller og høyglanspolert stål. Har du mistet glansen på aluminiumen, eller har flekker som du ikke får bort. Påfør Ferro-Bet Alu-Rens og la den virkei ca 1-3 minutter (må se an fra gang til gang hvor lang virketid den trenger for å løsne opp urenhetene) bruk gjerne en stiv børste eller klut for en dypere og raskere effekt. Ferro-Bet Alu-Rens er også et godt produkt for felgvask til både stål- og aluminiumsfelger på kjøretøy. Virketiden er da 10-30 sekunder.
